Predavanje Spasoja Krunića na Arhitektonskom fakultetu

Napomena:
Za praćenje live stream-a preporučujemo da koristite Internet Explorer. Ukoliko koristite neki drugi browser potreban je odgovarajući softverski dodatak (plugin) za Vaš Internet pretraživač. Ukoliko Vam bude ponuđena opcija automatskog instaliranja za Windows Media Player plugin, prihvatite je. Ako se ovo ne desi, plugin za Mozilla Firefox možete preuzeti ovde, a za Google Chrome ovde. Nakon instalacije, potrebno je pogasiti sve prozore pretraživača i ponovo ga startovati. Ovi dodaci nisu podržani u operativnom sistemu Windows 8. Ukoliko koristite Windows 7 i Chrome pretraživač 33 ili noviji, dodatak neće raditi.
Arhitektonski fakultet Univerziteta u Beogradu (amfiteatar), Bul. Kralja Aleksandra 73/II
15. decembar 2014. godine, 11.00h

U ponedeljak, 15.12.2014. godine u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta predavanje je održao prof. arh. Spasoje Krunić, redovni profesor u penziji. Naslov predavanja bio je „Klupko i Gnezdo: Ključne tačke arhitektonskog stvaralaštva Spasoja Krunića“. Detaljne informacije o ovom događaju možete naći ovde.

VAŽNA NAPOMENA: usled tehničkih problema prilikom snimanja događaja (neispravna tzv. „bubica“) audio zapis je veoma lošeg kvaliteta.