Tribina „Prednosti i mane učenja u onlajn okruženju“

Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu, Dr Subotića 8
22.12.2010. u 16.30h

Povodom 11 godina od prvog onlajn kursa na Medicinskom fakultetu u Beogradu realizovanog školske 1999/2000. godine i 6 godina od početka eLearning projekta „Reticulum“ (na Moodle LMS platformi http://moodle.med.bg.ac.rs), u sredu 22. decembra 2010. godine u Svečanoj sali Medicinskog fakulteta (dr Subotića 8) održana je tribina „Prednosti i mane učenja u onlajn okruženju“.

Na tribini su učestvovali dr Ana Pešikan, profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu, dr Vera Pravica, vanredni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu, dr Mirjana Devetaković, docent na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, mr Danijela Šćepanović, eLearning konsultant WUS Austria, mr Živana Komlenov, asistent na Prirodno-matematičkom fakultetu u Novom Sadu, mr Nedeljko Ostojić, onlajn mentor DOBA fakulteta za primenje poslove i društvene studije, Maribor. Domaćin tribine bio je Miloš Bajčetić sa Medicinskog fakulteta (Institut za histologiju i embriologiu „Aleksandar Đ. Kostić“), autor i moderator Retikuluma.