5th WeB & Serbian Moodle Moot 2015

Univerzitet Metropolitan, Tadeuša Košćuška 63, Beograd
24.10.2015. (10-18h)

Moodle mreža Srbije organizuje peti regionalni (zapadnobalkanski) i istovremeno peti srpski Moodle Moot, koji će se održati 24. oktobra 2015. godine na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu. Skup će okupiti eminentne stručnjake iz regiona koji će sa učesnicima podeliti svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji ove popularne platforme za elektronsko učenje, kao i njenoj integraciji sa drugim obrazovnim rešenjima. Osim predavanja po pozivu planiran je i niz izlaganja koja će predložiti domaći i ostali zainteresovani učesnici, u sekciji „Primer dobre prakse“ u kojoj će se dalje razmenjivati iskustva u radu sa različitim verzijama sistema, interesantnim dodacima i dr. Cilj skupa je razmena iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao i druženje i povezivanje korisnika u regionalnu Moodle mrežu. Detaljne informacije o skupu, uključujući spisak učesnika i program, možete naći ovde.