Prvi srpski i regionalni Moodle Moot 2011

Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu, Dr Subotića 8, Svečana sala Dekanata Medicinskog fakulteta
10.12.2011. u 9:00h

U subotu, 10. decembra 2011. godine održan je Prvi srpski i regionalni Moodle Moot 2011.

Skup je okupio eminentne stručnjake iz regiona koji su sa učesnicima podelili svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji ove popularne platforme za elektronsko učenje, kao i njenoj integraciji sa drugim obrazovnim rešenjima.

Osim predavanja po pozivu održan je i niz izlaganja koja su predložili domaći i ostali zainteresovani učesnici, u sekciji „Primer dobre prakse“ u kojoj su se razmenjivala iskustva u radu sa različitim verzijama sistema, interesantnim dodacima i dr. Cilj skupa bio je razmena iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao i povezivanje korisnika u regionalnu Moodle mrežu.