7th WeB & Serbian Moodle Moot 2017

Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu
28. oktobar 2017.

Sedmi regionalni (zapadnobalkanski) i istovremeno sedmi srpski Moodle Moot održan je 28. oktobra 2017. godine na Farmaceutskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

Skup je okupio eminentne stručnjake iz Srbije i regiona koji su sa učesnicima podelili svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji ove popularne platforme za onlajn učenje koja ove godine slavi 15ti rođendan.

Osim predavanja po pozivu održan je i niz izlaganja  u sekciji „Primer dobre prakse“ u kojoj su razmenjivana iskustva u radu sa različitim verzijama sistema, interesantnim dodacima i dr. Cilj skupa je kao i ranijih godina bio deljenje iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao i druženje i povezivanje korisnika iz Srbije i regiona u regionalnu Moodle mrežu.

Program skupa možete pogledati ovde.