90 godina Univerzitetske biblioteke

Karnegijev hol Univerzitetske biblioteke "Svetozar Marković", Bul. Kralja Aleksandra 71
24. maj 2016. u 12h

Поводом 90 година од свечаног отварања нове зграде, Универзитетска библиотека „Светозар Марковић” приређује изложбу „Дигитална ћирилица” и премијерно представља први дигитални лисни каталог у Србији и Magic Box, дигиталну изложбену витрину јединствену у региону.

На свечаном отварању изложбе 24. маја 2016. године у 12 часова у Карнегијевом холу Библиотеке присутнима се обратиo  проф. др Александар Јерков, управник Универзитетске библиотеке „Светозар Марковић”, Тамара Бутиган Вучај, заменица управника Народне библиотеке Србије, др Адам Софронијевић, заменик управника Универзитетске библиотеке „Светозар Марковић” и путем Скајпа проф. др Гинтер Милбергер са Универзитета у Инсбруку .