9th WeB & Serbian Moodle Moot 2019

Mašinski fakultet Univerziteta u Beogradu, Kraljice Marije 16
7.12.2019, od 10-18h

Deveti regionalni (zapadnobalkanski) i istovremeno deveti srpski Moodle Moot održan je 7. decembra 2019. godine, na Mašinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

Skup je okupio eminentne stručnjake iz Srbije i regiona, koji su sa učesnicima podelili svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji ove popularne platforme za onlajn učenje.

Osim predavanja po pozivu održan je i niz izlaganja koja su predložili domaći i ostali zainteresovani učesnici, pre svega u sekciji „Primer dobre prakse“ u okviru koje su razmenjena iskustva u radu sa različitim verzijama sistema, interesantnim dodacima i dr.

Osim razmene iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao poseban cilj skupa izdvaja se druženje i povezivanje korisnika iz Srbije i okruženja u regionalnu Moodle mrežu.