9th WeB & Serbian Moodle Moot 2019

Datum i vreme:
7.12.2019, od 10-18h
Opis:

Deveti regionalni (zapadnobalkanski) i istovremeno deveti srpski Moodle Moot biće održan 7. decembra 2019. godine, na Mašinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

Skup će okupiti eminentne stručnjake iz Srbije i regiona koji će sa učesnicima podeliti svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji ove popularne platforme za onlajn učenje.

Osim predavanja po pozivu planiran je i niz izlaganja koja će predložiti domaći i ostali zainteresovani učesnici, pre svega u sekciji „Primer dobre prakse“ u kojoj će se i dalje razmenjivati iskustva u radu sa različitim verzijama sistema, interesantnim dodacima i dr.

Cilj skupa je deljenje iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao i druženje i povezivanje korisnika iz Srbije i okruženja u regionalnu Moodle mrežu.

pregleda
Bookmark the permalink.